Cikánský

3. dubna 2006 v 11:16 |  Horoskopy

Podkova (22. 12. - 20. 01.)

Ambice a touha po kariéře jsou vaší nejvýraznější vlastností. Hledáte nezávislost a materiální jistoty, protože věříte, že jsou to důležité elementy pro zajištění spokojeného života. Jste velmi opatrní a obezřetní, zvažujete vaše city, protože máte strach se příliš zaplést.

Kalich (21. 01. - 19. 02.)

Jste inteligentní a plni skvělých nápadů. Jste zvyklí zachovat věrnost ve vašich vztazích. Ne každému, koho potkáte, otevřete vaše srdce, a proto budete milovat pouze toho, koho budete ve svém životě opravdu považovat za důležítého.

Kaple (20. 02. - 20. 03.)

Máte velmi rozvinutý šestý smyl a snadno vycítíte nálady a vibrace ostaních lidí, kteří vás obklopují. Díky mimořádné senzibilitě nacházíte sami v sobě to, co neustále pohání vaši duši k hledání a objevování sebe sama.

Dýka (21. 03. - 20. 04.)

Odvaha a neohroženost jsou hlavní charakteristiky, které odlišují vaši osobnost. Nemáte rádi rutinu v milostném životě a dokážete být ohnivými milenci.

Koruna (21. 04. - 20. 05.)

Po celý život umíte dělat správná rozhodnutí. Jste trochu konzervativní a opovrhujete velkými změnami, které by měly narušit vaše zvyky. Stejně tak jste i opatrní a vždy si dobře vše rozmyslíte, než přijmete jakékoliv rozhodnutí.

Svíčka (21. 05. - 20. 06.)

S vaší rozvinutou schopností komunikace jste osobou, která dokáže okouzlit všechny kolem vás. Jste pořád veselí a otevření, svůj život žijete spontánně. Ačkoliv milujete společnost, jsou ve vašem životě okamžiky, kdy oceníte samotu a čas na sebereflexi.

Kolo od vozu (21. 06. - 21. 07.)

Prožíváte své city naplno a jste obdařeni silnou intuicí. Stále se snažíte přemýšlet dříve, než učiníte důležitá rozhodnutí, a jste i velmi romanticky založenou osobností.

Hvězda (22. 07. - 22. 08.)

Líbí se vám zazářit a být stále středem pozornosti. Jste schopni změny a nikdy neztrácíte kontrolu nad situací. Jste laskavý a ohleduplný člověk, který je plný lásky, citu a věrnosti.

Zvon (23. 08. - 22. 09.)

Jste extrémně opatrná osoba, která nerada jedná ukvapeně. Vaše rozhodnutí jsou většinou konečná a neměnná. Jste velmi nároční, zejména sami na sebe. Sníte o velké lásce, ale vaše nedůvěřivost vás může držet vzdálené od lidí, kteří vás obklopují.

Mince (23. 09. - 22. 10.)

Jste typ osoby, která se vypořádá s jakoukoliv překážkou. Věříte téměř slepě ostaním lidem a může se vám stát, že budete důvěřovat falešným přátelům.

Meč (23. 10. - 21. 11.)

Jste lidé s velkým odhodláním. Dosáhnete všech cílů, které jste si stanovili, proto nemějte obavy z úsilí, které musíte vynaložit. Pozor si ale dejte, abyste neskončili zaslepeni vlastní chamtivostí.

Sekyra (23. 10. - 21. 11.)

Jste předvídaví, přímí a objektivní. Máte rádi nezávislost a svobodu nade vše. Možná právě proto dříve mluvíte, než přemýšlíte. Snažte se být více diskrétní a diplomatičtější, abyste nezranili ostatní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama