Harry Potter

3. dubna 2006 v 15:20 |  Filmové chyby
Když pan Dursley přibíjí prkno na schránku, aby se dovnitř nedostal dopisy, prkno je orientováno zleva doprava. Ale když se dopisy prorvou skrz, je prkno orientováno přesně obráceně.
Když jsou s Hagridem ve skřetí bance, tak Hagrid dává hlavnímu skřetovi dopis od Brunbála. Tento dopis má oslí uši a je na kraji zamazaný, ale skřet už od Hagrida přebírá dopis téměř nepoškozený.
Když na začátku padá Dudley do terária s hadem, tak na větvi had není. Ale když se změní úhel pohledu kamery, tak had je na větvi a do konce i kousek od prostoru, kde dřív bývalo sklo, takže by při Dudleyově pádu měl být vidět.
Když jedou Ron a Harry v Bradavickém expresu, tak se Ronova patka, či jak se říká tomuto učesu posune z prostřed čela na stranu.
Na začátku filmu, když se harry probouzí ve svém kubálku, rozsvítí lampičku, tak na dveřích visí lopátka a smetáček. Ale když otevře dveře a chce jít ven (před tím, než ho tam Dudley znovu zabouchne), tak smetáček zmizel a na dveřích visí jen lopátka.
Když si Harry vybírá hůlku, tak mu první nějak nesedne a on ji položí podélně s knihou. všimněte si kde je rukojeť. V dalším záběru se hůlka posunula (poznáte to podle rukojeti).
Když Ron na konci filmu padá z koně, tak dopadne tak, že má jednu nohu pokrčenou a druhou přes ni. Ale o pár scén později, když harry s Hermionou běží k Ronovi, tak už má nohy jinak.
Na začátku, v momentě kdy profesor pokládá obálku s dopisem na Harryho, nemá Harry na čele jizvu...
Na začátku slavnostní večeře na uvítání nového roku poté co je Harry zařazen do Nebelvíru si sedne na pravou stranu stolu vedle Rona. Když začínají jíst Harry sedí na druhé straně vedle Hermiony.

Matrix

zdroj: kfilmu.net
Souboj u konce na střeše. Agent se vyhýbá střelám, Trinity k němu přistoupí z boku a říká: "Zkus uhnout tomuhle." Přiloží mu pistoli ke spánku a střelí, z nepochopitelného důvodu agent padá dozadu... přestože by měl snad do boku.
Trinity přikládá pistoli agentovi ke spánku......přesto agent odlétá po zádech a má díru po kulce v čele.
Stojící vrtulník má tři listy vrtule. Ale ve zpomalených záběrech, kdy letí, má jen dva.
Stojící vrtulník má tři listy vrtule.Ale když letí, tak má jen 2.
Ve scéně kde je Neo zastřelen jednou ranou agentem je možné vidět na zdi flek krve. (Ten tam udělá Neova krev v další scéně.)
Flek od krve je na zdi ještě před tím, než ho tam Neo vyrobí.
Když se zblízka podíváme na Nokii, kterou dostal Neo v dopise, je vypnutá. Ale hlavně že zvoní.
Není náhodou telefon vypnutý?
Ve scéně kdy jsou ve stoupačkách a voják je zaslechne je prkénko záchodu dole a v dalším záběre nahoře.
Prkénko je dole......a pak zase nahoře.
Na schématu, které ma Tank na monitoru je napsáno "jedenácté poschodí" ale Tank řekne Morpheovi o osmém.
Eleven je jedenáct...
Když Neo leze po parapetu aby unikl agentům, upustí telefón. V prvním záběru na padající telefón nejsou na ulici skoro žádní lidé, v následujícím jich je tam spousta.
Když Neo odskakuje od vlaku, je možné vidět, že se rukama drží lan, které jsou pak odmazány.
Čeho se to Neo drží?
Neo a Trinity zabijí všechny vojáky na střeše a když po té přijde agent a začne střílet po Neovi mrtvoly postupně mizí, až na střeše nezůstane žádná.
Ve scéně, kde Laurence Fishburne bojuje proti agentovi v koupelně stavby, kde byli uvěznění, agent rukou udeří skrz cihlu ve zdi, ale přesto v příštím záběru vidíme zeď a není tam žádná díra.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dsfsfsfsfsf dsfsfsfsfsf | 31. srpna 2007 v 7:48 | Reagovat

hbhfdhsshfvgfs

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama