Kruh

3. dubna 2006 v 15:08 |  Filmové chyby
1. Když Rachel tahá mrtvolu Samary z vody, tak má spoustu jejich vlasů přes ruku. V dalším záběru nemá na ruce už téměř žádné vlasy a i tělo drží jiným způsobem.
2.V jedné scéně je záběr na náramkové hodinky a ozývá se hlasité tikání, ale ve skutečnosti jsou náramkové hodinky téměř neslyšitelné.
3. Když jsou v domě Aidanovi mrtvé sestřenice, tak on vyhledá schody. Než po nich začne vystupovat vzhůru, tak na kratičký okamžik za ním můžete vidět stín dvou rukou patřících někomu ze štábu.
4.Na začátku, když Aidanově sestřenici volá maminka, tak si ona naleje džus a slenici vezme do ruky. V tom se zapne televize. Ona ji jde vypnout a sklenici již nemá.
5. Když Noah prohlíží složky v archívu ústavu pro mentálně postižené tak má na sobě oblečení hnědé barvy. Ale když v jednom okamžiku zvedá nebo sbírá složky tak je vidět jasně modrý rukáv.
6.Když Rachel spadla do studně, tak chvíli plavala v bezvědomí než se zvedla. Voda jí byla po pás. Ale při pádu z takové výšky by se jí v taklhe málo hluboké vodě by se zabila, nebo by se jí minimálně stalo nějaké zranění.
7.Ve scéně, kdy mataka hází Samaru do studny, tak po té co ji do studny hodí, přiklápí studnu těžkým víkem. Ale kde se objevilo? Vždy't před tím, když kamera snímala dívku u studny níkde nebylo vidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama