Pánská jízda

3. dubna 2006 v 15:12
1.) Když přijde Martin Dejdar poprvé po pohřbu své manželky do zaměstnání a podepisuje dokumenty od sekretářky, tak je na něj záběr zezadu a je vidět, že pod sakem žádné ramínko nemá. Ale při dalším záběru - ihned po podpisu si ramínko z pod saka vytáhne.
2.) Na konci filmu když Martin Dejdar přebaluje a maže miminko leží z pohledu z boku do klubíčka na boku a vůbec se nehýbe jako by dřímalo ovšem když je pohled skoro z očí Martina Dejdara leží natáhnuté na zadech a hýbe ručičkama i nožičkama a poté když je pohled zase z boku je zase nehybné v klubíčku. Že by se dokázalo za sekundu převalit?
3.) Kuchyň v bytě Martina Dejdara je umístěná za zdí hlavní chodby, kterou se chodí k jednotlivým bytům. Na tom by nebylo nic zvláštního kdyby v ní nebyla dvě okna, která tak trochu zasahují do oné chodby.
4.) Když slečna s kloboukem co přišla na inzerát opouští byt, nechává za sebou otevřené dveře. Dveře se samy nezavírají, Ondřej Vetchý se jich nedotkne a přesto když Petra Špalková o chvíli později vchází dveře jsou již přivřené.
5.) Když probourají stěnu svého bytu, tak se probourají k sousedovi, ale ten bydlí na druhé straně přes chodbu.... jakou stěnu bytu zbourat, abych viděl do bytu přes chodbu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama