Xxx

3. dubna 2006 v 15:19 |  Filmové chyby
 1. Když Xavier Cage krade corvettu, vidíme, jak rozbíjí zrcátko. O pár scén dál je zrcátko opět celé a když začíná mluvit do kamery jsou už zrcátka rozbitá obě.
 2. Ve scéně kdy byla ponorka vypuštěna a Xavier a Yelena běží, tak její tílko mění barvy z modré na bílé a poté zpět na modrou.
 3. Když Xander dává lepkavé bomby na motorky, tak měl jen jeden odpalovač. Ale proč tedy bomby vybuchovaly postupně, když všechny byly odpáleny současně?
 4. Když se Xander s corvettou řítí na most vidíme na konci mostu policejní záteras. Tak proč si nikdo z policistů nevšimne osamocené rampy uprostřed mostu? Nemuseli být ani geniální a napadlo by je co chce asi udělat.
 5. Když Xander v Kolumbii jede po střeše a potom seskočí, tak není slyšet žádný zvuk. Že by měla motorka tak dokonalé pneumatiky a pérování, že by neudělali ani tu nejmenší ránu?
 6. Když Xander ujíždí na snowboardu před lavinou, tak se mu noha kterou má vepředu mnohokrát vymění z pravé na levou. Aby to dokázal, musel by dělat mnoho 180° rotací, ale to když za ním sjíždí lavina, je nemožné.
 7. Když je Xander v restauraci, kde ho testují, můžete díky odrazu v okně vidět celý filmový štáb.
 8. Pokud si pustíte pád senátorovi corvetty zpomaleně, uvidíte, že ještě než se auto dotklo země, tak nastala exploze.
 9. Když je Xander na testu v restauraci, můžete několikrát vidět jeho hodinky, pokaždé ukazují jiný čas.
 10. Vědci bylo dokázáno, že průměrná rychlost laviny je 300 mil za hodinu. Rekord v rychlostním lyžování nedosahuje ani 150 kilometrů za hodinu a Xander ho zvládl překonat a to dokonce na snowboardu. Blahopřejeme.
 11. Všimněte si, jak Xavier ujede lavině, pak skočí a chytne se tý antény. Kdyby byl tak rozjetý, tak by se neudržel, kdyby ano, tak by to ta anténa nevydržela a kdyby náhodou ano, tak ta lavina by ho smetla i s tou anténou.
 12. Všimněte si scény, kdy Xander vezme raketomet s tepelně naváděnou střelou, vystřelí a ta raketa se proplete mezi horkým parovodem a zasáhne týpka s cigaretou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama