Květen 2006

Hezké ruce a skvělé nehty

22. května 2006 v 17:17 Beauty
Hezké ruce a skvělé nehty
 1. Odstranění kůžičky kolem nehtů
Na nehtové lůžko naneste speciální tinkturu pro odstranění nehtové kůžičky a jemně ji vmasírujte. Pak na pokožku opatrně zatlačte tyčinkou s gumovým koncem nebo pomerančovým dřívkem. Podle potřeby můžete odstávající kůžičku odštípnout malými kleštičkami. Ale pozor: neodstříhávejte příliš, aby kůže nedorůstala nerovnoměrně.
 1. Správné pilování
Nehty nestříhejte, raději si je upravujte jen pomocí pilníku. Nejlepší volbou jsou papírové pilníky s vrstvou písku nebo minerálů. Zlatým pravidlem je, že čím je nehet citlivější, tím by měl být pilník jemnější. Leštičky dodají nehtům saténově jemný lesk. A to i bez použití laku. Důležité je pilovat zásadně jedním směrem.
 1. Krátký peeling s citronem
"Zažraná" špína nebo nepříjemné pachy (česnek, cibule, ryby) zmizí, když nehty a konečky prstů vydrhnete rozkrojeným citronem.
 1. Základní set
Ruce toho, kdo si jednou týdně děla manikúru, vypadají vždycky pěstěně. Potřebujete na to speciální peeling, nůžtičky, kleštičky na kůžičku a tyčinky s gumovým krémem.
 1. Nezapomeňte krémovat
Ruce si natírejte krémem tak často, jak jen to je možné. Nejlépe po každém umytí ale i v mezidobí. Dbejte na to, aby krém obsahoval takové látky, jakou jsou mandlové mléko a včelí vosk Díky tomu získáte svůdnou a hebkou pokožku.
 1. Nehtové umění
Když večer vyrážíte za zábavou, dobrou službu vám prokáží laky s metalickým leskem. Malé třpytivé kamínky kovový efekt ještě znásobí. Přidejte je na mokrý lak.
 1. Olejová koupel
Ponořte konečky prstu nebo celé ruce na 10 minut do mandlového nebo olivového oleje, případně do oleje z pšeničných klíčků - šetrně se postarají o pokožku a posilují nehty.
 1. Pro "okusovačky" nehtů
Nejprve malá útěcha: nejste sami, kdo si hryže nehty. Mnoho lidí je na tom úplně stejně. Nejčastějším spouštěčem takového chování bývá stres. Pokud ho neumíte cíleně odbourat, mohly by vám pomoci umělé nehty. Jejich tvrdou povrchovou vrstvu nelze tak snadno prokousnout. Nutkání stále něco okousávat se tím naruší a nehty mohou v klidu růst.
 1. Keratin na křehké nehty
Pokud se vaše nehty lehce lámou a štěpí, použijte zpevňovač nehtů. Účinnou látkou jsou v něm stabilizující složky jako keratin na vápník. Také je dobré nanášet se večer na nehty regenerační sérum.
 1. Stop vráskám
Nejdříve od třicátého roku věku platí: krému naneste na pokožku raději více než méně. Krémy na ruce s obsahem koenzymu Q10 zjemňují vrásky. Také extrakt ze zeleného čaje chrání před volnými radikály a vznikem vrásek.
 1. Nejdříve změkčit
Každá manikúra by měla začít nehtovou koupelí. Na 5 minut si namočte konečky prstů do malé misky s teplou vodou a jemným mýdlem. Pře pilováním nechte nehty důkladně uschnout.
 1. Lakování podle systému
Lak vydrží na nehtech skutečně dlouho jen tehdy, když na nich při lakování nebude ani ta nejmenší vrstvička mastnoty. Proto si ruce před lakování dobře umyjte a nehty důkladně přetřete vatovým tampónkem s odlakovačem. Při lakování začněte vždy uprostřed nehtu, potom pokračujte vpravo a vlevo. Nehty budou působit užším dojmem, když na nich ponecháte nenalakovaný okraj.
 1. Při malých nehodách
Když vám při lakování ujede ruka a lak se dostane tam, kam nemá, nezoufejte. Zachráncem v nouzi je korekční tužka. Je napouštěná odlakovačem a na nehty a dokáže opravit menší nehody nachlup přesně. Nemáte-li takovou pomůcku. Nic se neděje. Použijte obyčejnou vatovou tyčinku namočenou do odlakovače.
 1. Sbohem pigmentové skvrny
Tyčinky se speciální formou vitaminu C a kyselin salicylové jsou cílené určené na stařecké skvrny. Pokus se však chcete takových skvrn zbavit rychle a nadobro. Měla byste zvolit laserový zákrok. Laser s extrémně výrazným světlem pigmentové skvrny jednoduše rozpustí na miniaturní částečky.

Hello Kity - gif 2

22. května 2006 v 16:38 | http://cute-spot.com/ |  Hello Kitty
Visit Cute-Spot.com!Visit Cute-Spot.com!Visit Cute-Spot.com! Visit Cute-Spot.com!Visit Cute-Spot.com!Visit Cute-Spot.com!Photobucket - Video and Image HostingMyspace Graphics, Glitter Graphics, Myspace Layouts, MySpace goodies from WWW.DOLLIECRAVE.COMMyspace Graphics, Glitter Graphics, Myspace Layouts, MySpace goodies from WWW.DOLLIECRAVE.COMMyspace Graphics, Glitter Graphics, Myspace Layouts, MySpace goodies from WWW.DOLLIECRAVE.COMMyspace Graphics, Glitter Graphics, Myspace Layouts, MySpace goodies from WWW.DOLLIECRAVE.COMMyspace Graphics, Glitter Graphics, Myspace Layouts, MySpace goodies from WWW.DOLLIECRAVE.COM


Omalovánky

22. května 2006 v 16:23 | www.mamkin.blog.cz |  Hello Kitty

Hello Kity2

22. května 2006 v 16:22 | http://hellokitty.altervista.org/hello_kitty/gallery.htm |  Hello Kitty
Imagen tradicional de Hello Kity

Hello Kitty1

22. května 2006 v 16:13 | www.mundopeke.com |  Hello Kitty

Motýlci

22. května 2006 v 15:21 Gify
butterflyW.gif (9204 bytes)G250009.gifG250012.gifG250023.gifG250016.gifG250011.gifG250001.gifG250058.gifG250026.gifG250031.gif

Černý humor

22. května 2006 v 15:11 | www.ftipky.cz |  ♥Citáty♥
 1. Holčička a chlapeček slaví vánoce. Holčička dostane spoustu dárků a chlapeček jenom basketbalový míč. Heč, já mám tolik dárků, a ty jen míč. Chlapeček někdo má míč, a někdo rakovinu.
 2. Když umřu, tak chci umřít tak, jako děda... Tiše... Ve spánku...
  A ne řvát... Jako pasažéři v jeho autobusu...
 3. Jdou dva maníci po silnici a najednou kolem nich projede chlap na motorce a nemá hlavu. Maníci jen zavrtí hlavou a jdou dál. Za chvíli kolem nich projede další motorkář bez hlavy. Zavrtí hlavou a jdou dál. Když kolem nich projede další motorkář který nemá hlavu, řekne jeden z těch maníků: Hele Karle neměl by sis dát tu kosu na druhý rameno.
 4. Tři chlapi se vsadí o to, kdo má hezčí manželku. Jdou k prvnímu a přijde jim otevřít hezká blondýnka. "Hmmmm, dobrý!" Jdou k dalšímu, kde jim otevře brunetka. "Jo, taky pěkná!" Jdou ke třetímu, ten otevře ženě bez rukou i bez nohou, celé zjizvené. "No," povídá její manžel "vím, že to není nic moc, ale už jsem na ni chytil pět žraloků!"
 5. Vrátí se postižené dítě z letního tábora a ukazuje otci diplom za první místo v taneční soutěži. Otec pohladí synka po vlasech a ptá se ho: Tak ty jsi tancoval? Nééé já jsem si šel jen pro čaj...
 6. Malá Monika povídá mamince: "Pepíček mi dnes pořád sahal na ruku, ale já pokaždé ucukla." - "To jsi udělala moc dobře. A co na to on?" - "Nic, zůstal v tom bazénu kam spadnul a utopil se!"
 7. Jednotka ruských vojáku letí do Cecenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za kazdou cecenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo pristane, rozrazí se dvere, vojáci se rozprchnou. Za nekolik minut se vrací a kazdý táhne nekolik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipristání v Kyjeve!!!
 8. Jde dědeček s vnukem na ryby. Sedí u vody hodinu, dvě, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm, děvět, deset (ty kurvy neberou! - pozn. autora). Vnoučka to už nebaví a ptá se dědečka: Dědo, kdy už půjdem domů? Dědó, no dědóóó. A dědečku proč tady smrdí mrtvola? Dědóó, dědečkůůůů!!!!!!

Rybičky

22. května 2006 v 15:01 Gify
animated gifs
animated gifs
fish.gif